Płatności

AGAMA COMFORT s. c.
Sempołowskiej 7/24
26-600 Radom

ING Bank Śląski
41 1050 1793 1000 0092 7015 0361

Przelewy24 – Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę serwisu Przelewy24, gdzie wybierzesz bank, z którego zostanie wysłana płatność. Jedna z najszybszych i najbezpieczniejszych form dokonywania płatności.

Płatność za pobraniem – to forma płatności dla klientów, którzy chcą zapłacić za zakupy przy odbiorze przesyłki u  kuriera lub listonosza bądź też w placówce pocztowej.

Przelew zwykły –  to forma płatności dla klientów, którzy chcą samodzielnie opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego, wizyty w placówce banku lub na poczcie. Po zrealizowaniu zamówienia, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przesłać właściwa kwotę w terminie 7 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji. W tytule przelewu proszę wpisać nr zamówienia.

Karta kredytowa – system DotPay gwarantuje bezpieczeństwo transakcji kartą kredytową przez Internet. Żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu, a jedynie do operatora płatności. Przekazywanie informacji dotyczących posiadacza karty odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL. Transakcje można wykonać dowolną kartą płatniczą – debetową i kredytową-zarówno polską, jaki zagraniczną. Płatności kartowe zabezpieczone są poprzez autoryzację transakcji 3D-Secure

preloader