O nas

Historia marki

 

Firma Agama Comfort s. c. założona została w 2017 r. przez Rafała Grzyb i Annę Grzyb,
powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w produkcji i sprzedaży obuwia skórzanego.

Od początku powstania firma specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości modnego obuwia damskiego najlepszych polskich i zagranicznych marek takich jak:

Agama, Yokono, Laura Vita, Maciejka, Marco Tozzi, Tamaris, Best-But, Sokolski, Loretta Vitale,Adalbert, Gamis, Eksbut, Dr. Brinkmann,  Comfortable, Rieker, Lemar, Anabelle, Fabio Fabrizzi,  Baldaccini, Kaniowski, Sala, Flexx, NIK, Karino, Łuk-But, Lan-Kars, Classico, Roberto Exclusive,Caprice, Sempre, Paolo Parma, Anis, Baerchi, Gianmarco, Kordel, Zodiaco, Stagórs, Kabała, Abil, Eksbut, Ravini, Krystad, Sagan, Lanqier, Gaia Verdi, i wiele innych…

W naszym sklepie  stacjonarnym kobieta ma możliwość dobrania torebki do butów, zakupu rajstop marki Veneziana na każdą okazję…

A to wszystko dzięki miłej, fachowej obsłudze, która zawsze chętnie doradzi i pomoże podjąć jak najlepszą decyzję przy zakupie, by każda Nasza Klientka była zadowolona z dokonanego wyboru.

Podążając za światowymi trendami, proponujemy Państwu nowoczesne i bogate wzornictwo. Obuwie, które Państwu oferujemy wykonane jest z materiałów wysokiej jakości i wzorowane na światowych trendach mody.

Jeżeli lubicie i kochacie buty tak jak my, to doskonale trafiliście. Nasz sklep zapewnia asortyment dla każdej Pani, Damy i Dziewczynki, którym zależy zarówno na wygodzie jak i na modzie.

Obuwie, które mamy w ofercie odznacza się wysoką estetyką, jakością oraz trwałością wykonania. W tym celu wykorzystujemy drobiazgową kontrolę jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!!!

Jeżeli mają Państwo pytania, dotyczące naszej oferty obuwia oraz akcesorii zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Postaramy się udzielić rzetelnej informacji oraz odpowiedzi na wszelkie pytania.

Przejdź do oferty

preloader